Obkladačské práce

Provádíme veškeré obkladačské práce. Rekonstrukce bytového jádra totiž nezahrnuje pouze demolici umakartu a následné vyzdění z ytongových tvárnic. Neméně podstatnou záležitostí je i výběr správného obkladu a následné obkladačské práce.

Při pokládce obkladů a dlažeb je naším hlavním cílem především spokojený zákazník. Tzn. že usilujeme o maximální preciznost a kvalitu celkového výsledku.

Obklady a dlažba

Trh je v současné době přehlcen množstvím vzorů, formátů a barev obkladů a dlažeb. Na výběr tedy máte z téměř nekonečného množství různých variant. Snadno si vyberete nejen obklad do koupelny, na WC nebo ke kuchyňské lince, ale zároveň i vhodnou dlažbu třeba do předsíně či na balkon.

V první řadě záleží vždy na tom, co se líbí Vám. Velmi časté jsou obklady ve světlých či velmi sytých odstínech, zejména v posledních letech jsou však velice oblíbené i poněkud tmavší varianty. Kombinací například bílé s černou můžete vytvořit unikátní design. Na místě jsou i obklady a dlažby imitující přírodní materiály (např. kámen ale i kůži).

Samozřejmostí jsou i mozaiky, které obkladům dodávají jistý šmrnc.

Tip - obkladačské práce využijete zejména při rekonstrukci bytového jádra, nehledě pak v případě kompletní rekonstrukce bytu na klíč, kdy kromě koupelny je často potřeba také obložit kuchyňskou linku.