Kompletní rekonstrukce bytu Praha

Provádíme kompletní rekonstrukce bytu v panelových i cihlových domech včetně všech doplňkových služeb v regionu Praha a Středočeský kraj.

Kompletní rekonstrukce bytu na klíč - vše vyřídíte na jediném místě. Poskytujeme instalatérské, elektrikářské, truhlářské, podlahářské a jiné práce. Nabízíme výrobu a montáž dveří nebo kupříkladu schodišť. Samozřejmostí je i výroba kuchyňských linek a ostatního nábytku na míru. U nás pořídíte vše, od A do Z.

Pomůžeme Vám s výběrem obkladů ke kuchyňské lince, dlažby do koupelny, na WC či do předsíně nebo i s výběrem správné podlahové krytiny do obývacího pokoje, ložnice či dětského pokoje.

NÁHRADNÍ UBYTOVÁNÍ ZDARMA!

Při kompletní rekonstrukci bytu máme pro 2 osoby k dispozici náhradní ubytování v rodinném domě. Mrkněte se na obrázky níže nebo si přečtěte více o našem náhradním ubytování.

Rekonstrukce bytu - související služby:

Rekonstrukce bytového jádrarekonstruujeme bytová jádra v panelových i cihlových domech. V případě umakartového jádra se jedná zejména o jeho vybourání a následná stavba z ytongových tvárnic. U zděných koupelen pak o otlučení obkladu, vybourání dlažby. Samozřejmostí je i demontáž starých zařizovacích předmětů a instalace nových.

Kuchyňské linky na míru - na míru vyrábíme kuchyňské linky v matném i lesklém provedení. Kromě klasického materiálu z lamina rovněž vyrábíme kuchyně z masivního dřeva. Samozřejmostí je dodávka a montáž vybraných spotřebičů

Vestavěné skříně a další nábytek na míru - vyrábíme vestavěné skříně a další nábytek na míru, který zhotovujeme přímo podle přání a požadavků zákazníka. Veškeré truhlářské výrobky vyrábíme přímo na naší vlastní truhlářské dílně.

3D vizualizace interiérů - tvoříme fotorealistické vizualizace interiérů přesně podle Vašich představ. Navrhujeme kuchyňské linky, koupelny i jiné místnosti pro co možná nejrealističtější pohled na zvolené řešení.

Kvalitní rekonstrukce bytu Praha

Pakliže se rozhodnete pro rekonstrukci bytu, není nic jednoduššího, než nám zavolat (popřípadě napsat e-mail) a domluvit si nezávaznou konzultaci na naší prodejně, kde s Vámi projednáme veškeré Vaše požadavky a přání. Vždy je dobré mít s sebou alespoň půdorys svého bytu, popřípadě hrubé náčrty svých představ o novém půdorysu apod. Pokud si však opravdu nevíte rady, nezoufejte. Zavolejte nebo nás navštivte a veškeré základní věci spolu prodiskutujeme.

Zavolejte a domluvte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci na naší prodejně

V případě zájmu rovněž můžeme zajistit služby bytových designérů a architektů.

Novou kuchyňskou linku i nábytek na míru můžete rovněž pořídit u nás, neboť nabízíme i komplexní truhlářské práce.

Cenová nabídka rekonstrukce bytu

Na naší prodejně Vám rovněž vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na rekonstrukci bytu, která je zcela zdarma. Součástí této cenové nabídky jsou veškeré práce spojené s rekonstrukcí bytu (demoliční, instalatérské, podlahářské a další práce včetně zařizovacích předmětů apod.).

Jedná se vždy o prvotní cenovou nabídku, kdy zákazník většinou ještě nemá stoprocentně jasno ve výběru zařizovacích předmětů do koupelny a na WC (jako například sprchový kout, záchodová mísa či galerka nebo zrcadlo). V každé takovéto prvotní cenové nabídce se vždy snažíme co nejvíce přiblížit konečné ceně rekonstrukce bytu. To znamená, že i když jste si ještě přesně nevybrali žádné sanitární vybavení, do cenové nabídky jej i přesto zahrneme dle našeho uvážení, abychom konečné ceně rekonstrukce bytu byli co nejblíže. Výběr konkrétních zařizovacích předmětů či třeba obkladů a dlažby do nabídky rekonstrukce bytu samozřejmě zapracujeme až budete mít v této otázce jasno. Stále se však pohybujeme ve fázi plánování, cenová nabídku na rekonstrukci bytu lze tedy i následně upravovat dle Vašich potřeb a přání.

Realizace rekonstrukce bytu

Pokud jsme již vše společně vyřešili a s cenovou nabídkou jste souhlasili, můžeme přejít k samotné realizaci zakázky. V první řadě se vždy snažíme veškeré práce zrealizovat v co nejkratším časovém termínu, proto na sebe jednotlivé etapy práce hladce navazují tak, aby bylo možné tento požadavek splnit. Nicméně nic se nesmí uspěchat, což platí v tomto případě dvojnásob. Rekonstrukce bytů jsou pro nás denním chlebem, avšak každé zakázce věnujeme maximální pozornost, jejímž výsledkem je ta nejvyšší preciznost, kvalita a především spokojený zákazník. Obecně lze říci, že kompletní rekonstrukce bytu potrvá přibližně měsíc, to však závisí na dalších faktorech jako jsou rozměry rekonstruovaných prostor, náročnost prací apod. Časový harmonogram je tedy do jisté míry individuální dle povahy zakázky a přání zákazníka.

Kompletní rekonstrukce bytu zabere přibližně měsíc

Během realizace se zákazníkem průběžně komunikujeme a je zde tedy prostor i na drobné změny (např. změna obkladu apod.). Naší snahou je tedy především vždy vyhovět Vašim přáním a požadavkům, které povedou k maximálně kvalitnímu výsledku.

Jakmile jsou práce dokončené a vše je zkompletované, následuje hrubý úklid a předání zakázky zákazníkovi včetně všech revizních zpráv a veškeré dokumentace.