Kuchyňské linky na míru

Kuchyňské linky na míru vyrábí truhlář pan Jelínek na své vlastní truhlářské dílně v Turnově.

K rekonstrukcím bytů ve většině případů patří i nutnost pořízení nové kuchyňské linky. Pokud máte zájem o výrobu kuchyňské linky na míru do svého nově zrekonstruovaného bytu, zprostředkujeme Vám nezávaznou konzultaci s truhlářem, který Vám na základě Vašich požadavků a představ sestaví cenovou nabídku a vizualizaci.

Pokud se Vám cenová nabídka a návrh bude líbit, následuje podpis smlouvy o dílo s truhlářem a po zaměření jde kuchyňská linka do výroby. Nejedná se  o žádný dovoz, veškeré truhlářské výrobky včetně kuchyňských linek vyrábí truhlář výhradně na své vlastní truhlářské dílně v Turnově. Samozřejmostí je i odborná montáž a zákonná záruka.

Dobám, kdy panelákovým bytům dominovaly nevzhledné a poněkud stísněné kuchyňské linky, už dávno odzvonilo. Nyní je čím dál tím více kladen důraz nejen na technické zpracování, ale i na samotný design, který může vašemu bytu vdechnout nový život. Při výrobě kuchyňských linek se meze nekladou, jedním z hlavních výhod výroby na míru je právě možnost vyrábět jakékoli velikosti, tvary i vzory, čehož u sériové výroby jen těžko docílíte. Protože se jedná skutečně o výrobu na míru, překážkou nejsou ani atypické prostory či různé nevzhledné výklenky. Vyrobit lze každý rozměr, každý tvar a to přesně podle Vašich přání, požadavků a samozřejmě dispozic Vašeho bytu.

Samozřejmostí je i dodávka a montáž spotřebičů jakékoli značky.

Materiály kuchyňských linek

Pokud hledáte kvalitní materiál za rozumnou cenu, nepochybně sáhnete po laminu. Lamino se dnes používá pro výrobu většiny kuchyňských linek, a to jak korpusu, tak i dvířek.

Kromě dlouholeté trvanlivosti a cenové dostupnosti nabízí nespočetné množství barevných variant a vzorů, ze kterých si určitě vyberete.

Pravděpodobně cenově nejpříznivější variantou jsou kuchyně MDF folie. V případě tohoto typu materiálu máte zaručený výběr z takřka nekonečného množství různých prolisů, barev i vzorů, včetně schopnosti imitovat jakékoli dřevo. Nejedná se však o příliš spolehlivý materiál, více podléhá okolním vlivům jako je voda, pára apod. Doporučujeme sáhnout spíše po laminu či masivu.

Pokud patříte mezi milovníky masivního dřeva, pak určitě sáhnete po kuchyňské lince z masivních dřevin jako buk, dub, borovice, smrk či olše atd. Jedná se o cenově dražší variantu, avšak masivní dřevo svou bezpochyby osobitou elegancí dokáže směle konkurovat i levnějším typům materiálů. Různé varianty prolisů a odstínů jsou samozřejmostí. Povrch lze pro dosažení různých odstínů mořit či lakovat.

Pokud si pro svou novou kuchyňskou linku žádáte přírodní vzhled dřeva a nejste zrovna příznivci vyloženě masivních kuchyní ať už z finančních či jiných důvodů, jsou pro vás pravděpodobně dýhované kuchyně  jak se říká to "pravé ořechové". Pláty dýhy se v tomto případě lepí na připravené desky, přičemž tyto pláty mohou být  jak z klasických dřevin jako je buk, dub nebo třeba olše, tak i z dřevin exotických.

Kuchyňské linky na míru Praha

Není nic lepšího než osobní kontakt. Pokud již máte představu o tom, jak by Vaše nová kuchyňská linka měla vypadat, popřípadě nemáte absolutně žádnou představu, zavolejte nám a domluvte si nezávaznou konzultaci s truhlářem.

Domluvte si nezávaznou konzultaci s truhlářem.

Moderní kuchyňské linky jsou dnes již celkem běžnou záležitostí, přičemž možných variant je nespočet. Je však moderní linka právě pro Vás to pravé? Neviděli jste se spíše v kuchyni klasického stylu s rustikálními prvky? Právě takovéto otázky je třeba si položit ještě před tím, než vůbec začnete uvažovat o realizaci. Každý dává přednost něčemu jinému a nepochybně ne každý styl se bude designově hodit přímo do Vašeho bytu, tedy pakliže nerekonstruujete celý byt.

S výběrem Vám pomůžeme od A do Z

Výběr je tedy především na Vás, nebudete na to ovšem sami. S výběrem Vám pomůžeme od A do Z, tedy od pracovní desky až po samotné úchytky či kování. Výběr je široký a společně určitě dojdeme k té nejlepší variantě.

Tip -  Chcete vidět novou kuchyň ještě před samotnou realizací? Pak využijte naše profesionální 3D vizualizace interiérů. Pakliže přemýšlíte nad komplexní přeměnou interiéru, nabízíme i kompletní rekonstrukce bytu či rekonstrukce bytového jádra.