Kuchyňské linky na míru

Kuchyňské linky a další nábytek na míru vyrábíme na naší vlastní truhlářské dílně.

Jsme firmou s širokou nabídkou služeb týkajících se veškerých úprav interiérů, ke kterým samozřejmě patří i výroba kuchyňských linek na míru. Naše kuchyně se vyznačují nejen skvělým zpracováním a samotným designem, ale především českou výrobou. Nejedná se tedy o žádný dovoz, veškeré truhlářské výrobky včetně kuchyňských linek vyrábíme výhradně na naší vlastní truhlářské dílně v ČR. Samozřejmostí je i odborná montáž a zákonná záruka.

Dobám, kdy panelákovým bytům dominovaly nevzhledné a poněkud stísněné kuchyňské linky, už dávno odzvonilo. Nyní je čím dál tím více kladen důraz nejen na technické zpracování, ale i na samotný design, který může vašemu bytu vdechnout nový život. Při výrobě kuchyňských linek se meze nekladou, jedním z hlavních výhod výroby na míru je právě možnost vyrábět jakékoli velikosti, tvary i vzory, čehož u sériové výroby jen těžko docílíte. Protože vyrábíme skutečně na míru, překážkou nejsou ani atypické prostory či různé nevzhledné výklenky. Vyrobíme každý rozměr, každý tvar a to přesně podle Vašich přání, požadavků a samozřejmě dispozic Vašeho bytu.

Samozřejmostí je i dodávka a montáž spotřebičů jakékoli značky.

Materiály kuchyňských linek

Pokud hledáte kvalitní materiál za rozumnou cenu, nepochybně sáhnete po laminu. Lamino se dnes používá pro výrobu většiny kuchyňských linek, a to jak korpusu, tak i dvířek.

Kromě dlouholeté trvanlivosti a cenové dostupnosti nabízí nespočetné množství barevných variant a vzorů, ze kterých si určitě vyberete.

Pravděpodobně cenově nejpříznivější variantou jsou kuchyně MDF folie. V případě tohoto typu materiálu máte zaručený výběr z takřka nekonečného množství různých prolisů, barev i vzorů, včetně schopnosti imitovat jakékoli dřevo.

Pokud patříte mezi milovníky masivního dřeva, pak určitě sáhnete po kuchyňské lince z masivních dřevin jako buk, dub, borovice, smrk či olše atd. Jedná se o cenově dražší variantu, avšak masivní dřevo svou bezpochyby osobitou elegancí dokáže směle konkurovat i levnějším typům materiálů. Různé varianty prolisů a odstínů jsou samozřejmostí. Povrch lze pro dosažení různých odstínů mořit či lakovat.

Pokud  si pro svou novou kuchyňskou linku žádáte přírodní vzhled dřeva a nejste zrovna příznivci vyloženě masivních kuchyní ať už z finančních či jiných důvodů, jsou pro vás pravděpodobně dýhované kuchyně  jak se říká to "pravé ořechové". Pláty dýhy se v tomto případě lepí na připravené desky, přičemž tyto pláty mohou být  jak z klasických dřevin jako je buk, dub nebo třeba olše, tak i z dřevin exotických.

Kuchyňské linky na míru Praha

Není nic lepšího než osobní kontakt. Pokud již máte představu o tom, jak by Vaše nová kuchyňská linka měla vypadat, popřípadě nemáte absolutně žádnou představu, zavolejte nám a domluvte si nezávaznou konzultaci na jedné z našich prodejen.

Domluvte si nezávaznou konzultaci na jedné z našich prodejen

Moderní kuchyňské linky jsou dnes již celkem běžnou záležitostí, přičemž možných variant je nespočet. Je však moderní linka právě pro Vás to pravé? Neviděli jste se spíše v kuchyni klasického stylu s rustikálními prvky? Právě takovéto otázky je třeba si položit ještě před tím, než vůbec začnete uvažovat o realizaci. Každý dává přednost něčemu jinému a nepochybně ne každý styl se bude designově hodit přímo do Vašeho bytu, tedy pakliže nerekonstruujete celý byt.

S výběrem Vám pomůžeme od A do Z

Výběr je tedy především na Vás, nebudete na to ovšem sami. S výběrem Vám pomůžeme od A do Z, tedy od pracovní desky až po samotné úchytky či kování. Výběr je široký a společně určitě dojdeme k té nejlepší variantě.

Tip - pokud by Vám nestačila pouze nová kuchyň, můžeme Vám nabídnout i vestavěné skříně a ostatní nábytek na míru. Chcete vidět novou kuchyň ještě před samotnou realizací? Pak využijte naše profesionální 3D vizualizace interiérů. Pakliže přemýšlíte nad komplexní přeměnou interiéru, nabízíme i kompletní rekonstrukce bytu či rekonstrukce bytového jádra.