3D vizualizace interiérů

V rámci rekonstrukcí bytů nabízíme veškeré služby v oblasti interiérového designu – fotorealistické návrhy, poradenství i samotnou realizaci zvoleného řešení. Vytváříme vizualizace především koupelen a kuchyňských linek.

K čemu 3D vizualizace?

Uvažujete o rekonstrukci staré koupelny či o nové kuchyňské lince, ale neumíte si představit zvažované řešení?

Naše vizualizace jsou skvělým podkladem pro rozhodování o prostorovém uspořádání, materiálech, barvách i celkovém řešení místnosti. 3D vizualizace se tak stávají dalším významným prvkem umožňujícím vybrat si takové řešení, které bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám, představám, podmínkám a přáním.

Proč právě od nás?

  • Vlastníme licenci profesionálního vizualizačního softwaru, díky kterému můžeme navrhovat takřka veškeré prvky, barvy, dekory a tvary. Díky tomu tak můžete vidět svou novou kuchyň, koupelnu či další místnosti ve velmi realistické podobě ještě před samotnou realizací
  • Naše návrhy vám umožní vyhnout se možným chybám a úskalím, které by mohly při samotné realizaci nastat – pomůžeme vám s výběrem nejvhodnějšího uspořádání a materiálů s ohledem na funkčnost, ergonomii i vaše finanční možnosti.

Realizace

Vizualizací nic nekončí, ba naopak začíná. S částečnými i kompletními rekonstrukcemi interiérů máme zkušenosti již více než 20 let, proto pro nás není žádnou překážkou proměnit vaše sny v realitu. Cenová nabídka i konzultace je zdarma a není podmíněna žádnými zálohami a závazky.

Naše činnost v oblasti interiérového designu se orientuje na Prahu a okolí.

Fotogalerie 3D vizualizací

 

Tip - chcete proměnit 3D vizualizaci ve skutečnost? Naše firma nabízí kompletní rekonstrukci bytu a rekonstrukci bytového jádra.  Dále zprostředkujeme vyrobu kuchyňské linky.