3D vizualizace interiérů

Nabízíme veškeré služby v oblasti interiérového designu – fotorealistické návrhy, poradenství i samotnou realizaci zvoleného řešení. Specializujeme se na 3D vizualizace panelových i zděných bytů, koupelen, kanceláří, kuchyňských linek, vestavěných skříní a dalších místností.

K čemu 3D vizualizace?

Uvažujete o rekonstrukci staré koupelny, o nové kuchyňské lince, vestavěné skříni či dokonce kompletní přeměně interiéru vašeho bytu, avšak neumíte si živě představit jeho budoucí podobu?

Naše fotorealistické vizualizace jsou skvělým podkladem pro rozhodování o prostorovém uspořádání, materiálech, barvách i celkovém řešení místnosti či celého bytu. 3D vizualizace se tak stávají dalším významným prvkem umožňujícím vybrat si takové řešení, které bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám, představám, podmínkám a přáním.

Proč právě od nás?

  • Vlastníme licenci profesionálního vizualizačního softwaru, díky kterému můžeme navrhovat takřka veškeré prvky, barvy, dekory a tvary. Díky tomu tak můžete vidět svou novou kuchyň, koupelnu či další místnosti ve velmi realistické podobě ještě před samotnou realizací
  • Naše návrhy vám umožní vyhnout se možným chybám a úskalím, které by mohly při samotné realizaci nastat – pomůžeme vám s výběrem nejvhodnějšího uspořádání a materiálů s ohledem na funkčnost, ergonomii i vaše finanční možnosti.
  • Pakliže se rozhodnete i pro realizaci, získáte od nás 3D vizualizace včetně půdorysných návrhů a soupisu prvků zcela ZDARMA.

Realizace

Vizualizací nic nekončí, ba naopak začíná. S částečnými i kompletními rekonstrukcemi interiérů na klíč máme zkušenosti již více než 20 let, proto pro nás není žádnou překážkou proměnit vaše sny v realitu. Cenová nabídka i konzultace je zdarma a není podmíněna žádnými zálohami a závazky.

Naše činnost v oblasti interiérového designu se orientuje na Prahu a okolí.

Fotogalerie 3D vizualizací

 

Tip - chcete proměnit 3D vizualizaci ve skutečnost? Naše firma nabízí kompletní rekonstrukci bytu a rekonstrukci bytového jádra.  Dále vyrábíme kuchyňské linky a ostatní nábytek na míru. Při kompletní rekonstrukci bytu nabízíme náhradní ubytování zdarma.