Náhradní ubytování ZDARMA

Našim zákazníkům nabízíme při kompletní rekonstrukci bytu náhradní ubytování ZDARMA. K tomuto účelu máme k dispozici dva byty o dispozici 2kk, přičemž oba se nachází v Praze s výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností.

Praha 15 Horní Měcholupy

Náhradní ubytování v bytě 2kk se nachází ve 3. patře panelového domu s výtahem. V domě se nachází výtah. Vybavení bytu samozřejmě zahrnuje kuchyňskou linku, koupelnu s vanou a pračkou (kombinovanou se sušičkou) a samostatné WC. V hlavní obývací místnosti je dvoulůžková postel (možné rozdělit na dvě jednolůžka) a televizor. V samostatném pokoji je pak další přistýlka. V bytě je zavedeno internetové připojení.

Dopravní dostupnost: parkování před domem, bez parkovacích zón. Nejbližší autobusová zastávka cca 200m od domu, přímé linky na metro Skalka nebo Háje - cca 15minut. Autobusové linky 125, 154, 175, 183, 204, 240, 254, 911.

V dochozí vzdálenosti se nachází supermarkety Penny a Billa, dále 1km vzdálený Lidl. Nejlbižší restaurace cca 150m od domu.

 

Praha 11 Háje

Další náhradní ubytování je umístěno v samostatném bytě umístěném v 1. patře rodinného domu v okrajové části Prahy 11 u Hostivařského lesoparku. Ve stejném domě (v přízemí) se nachází i naše nová kancelář-provozovna. V domě není výtah, přístup do 1. patra po točitém schodišti. Byt sestává ze vstupní předsíňky, ložnice s televizí a třemi jednolůžkovými postelemi (je možné srazit k sobě), a samostatnou kuchyní s posezením - jídelní stůl, rozkládací gauč. Z kuchyně je rovněž přístup na balkon. Přístup k Wi-fi.

Dopravní dostupnost: parkování před domem, bez parkovacích zón. Nejbližší autobusová zastávka cca 500m od domu, linky 203, 213, 136, 170, 905. Dále pak cca 15minut pěšky na metro Háje.

V těsné blízkosti se nachází supermarket Billa stop & shop, Tesco Express. V okolí metra Háje další supermarkety - Lidl, Albert, Norma, Žabka. Nejbližší restaurace cca 400m od domu.