Vestavěné skříně a nábytek na míru

Vestavěné skříně, kuchyňské linky a ostatní nábytek na míru vyrábíme na naší vlastní truhlářské dílně.

V rámci našich truhlářských prací se kromě výroby kuchyňských linek, dveří a schodišt rovněž specializujeme na výrobu vestavěných skříní a ostatního nábytku na míru.

Veškerý nábytek vyrábíme na míru a nejsou tedy pro nás překážkou ani atypické prostory či různé nevzhledné výklenky, které se tak mohou stát praktickým úložištěm mnoha věcí či šatníkem pro Vaše oblečení.

Zejména na úložné prostory je kladen velký důraz, jelikož prostoru není nikdy dost. Proto Vám navrhneme, vyrobíme a namontujeme vestavěnou skříň (případně jiný nábytek na míru) přesně podle Vašich představ a požadavků tak, abyste ve svém bytě nemuseli zakopávat o různé harampádí a mohli tak naplno využívat veškerého využitelného prostoru. Důraz přitom klademe nejen na vysokou kvalitu a silnou estetickou stránku, ale rovněž na praktičnost a maximální zužitkovatelnost.

Vaši představu o vestavěné skříni můžeme po společné konzultaci, která je zcela zdarma, proměnit v realitu. Pakliže však žádnou představu nemáte, nezoufejte. Na naší prodejně vše společně prodiskutujeme a navrhneme vestavěnou skříň, která bude maximálně odrážet Vaše požadavky a preference. Společně rovněž navrhneme i vnitřní rozložení jako jsou police, zásuvky apod. Pro základní návrh je třeba znát základní rozměry, tj. výšku, šířku a hloubku.

Materiály pro výrobu vestavěných skříní

Pro výrobu korpusů vestavěných skříní je nejpoužívanějším materiálem lamino (dřevovláknité desky, na které je nalisovaná fólie v různých barvách či vzorech). V případě lamina se také jedná o cenově úspornější variantu.

Pro výrobu vestavěných skříní rovněž používáme přírodní materiály, kterými je například dýha. Dýhované desky je možné namořit do požadovaných odstínů a poskytují vzhled přírodního dřeva.

Dále lze pro výrobu použít i dřevěný masiv, který má své osobité kouzlo, je však tou dražší variantou.

Samozřejmostí jsou i skla a zrcadla v různých variantách provedení.

Nábytek na míru dle Vašich představ

Rekonstruujete byt a přemýšlíte o novém nábytku nebo pouze chcete nahradit svůj starý nábytek novým? Pak jste na správném místě. Díky nám můžete svůj byt vybavit kvalitním nábytkem, který Vám vyrobíme přesně na míru podle Vašich požadavků a dispozic bytu.

Potřebujete vybavit obývací pokoj, ložnici či pokojíček pro Vaše ratolesti? Žádný problém. Možnosti jsou téměř nekonečné. Nabízíme nespočetné množství vzorů a barevných provedení, možné je prakticky cokoliv.

Dáváte přednost modernímu stylu nebo volíte spíše klasiku? Rozhodnutí je na Vás a představivosti se meze nekladou. Nábytek vyrobíme a samozřejmě dovezeme až k Vám domů.

Vyrobíme jakýkoli nábytek v jakémkoli designovém provedení a v jakýchkoliv rozměrech.

Vyrobíme jakýkoli nábytek v jakémkoli designovém provedení a v jakýchkoliv rozměrech. Navrhneme Vám nejen kuchyň, ale vybavíme i Váš obývací či dětský pokoj, ložnici, koupelnu i WC, předsíň, pracovnu atd.

O Vaše přání se postará kvalifikovaný tým profesionálů s dlouholetou praxí. Jsme tu především pro Vás a s výběrem i samotným návrhem Vám poradíme od A do Z.

tým profesionálů s dlouholetou praxí

Zavolejte a domluvte si bezplatnou a nezávaznou konzultaci s naším truhlářem, který s Vámi vše prodiskutuje. Rovněž Vám vypracujeme cenovou nabídku, která je také zcela ZDARMA a bez jakýchkoliv závazků.

Tip - nevyrábíme pouze nábytek na míru, ale také kuchyňské linky. U nás také můžete objednat kompletní rekonstrukci bytu či rekonstrukci bytového jádra. Veškerý nábytek či celé místnosti Vám můžeme ukázat v podobě 3D vizualizací.